VÍTEJ!

Cítíš, jak ti tuhne krev v žilách?


Jsme textová RPG hra, která se zaměřuje na téma vlkodlaků, lidí a lovců.

Město Shademore je mezi vlkodlaky známé jako jedna z mála metropolí vlkodlaků na světě. Město se nachází na západě Spojených států ve státě Washington, několik kilometrů od Seattlu. Shademore je ale oproti Seattlu více krvavější a obávaný. Lovci ze všech koutů světa mají tohle místo na rudé listině dalších metropolí, které se postupně snaží očistit od Lycanů.

Ve městě každý den narazíte minimálně na jednoho vlkodlaka, i když o tom možná nemáte ani tušení. Zároveň ve městě probíhá boj o nadvládu dvou soupeřících smeček - Arcaton a Lunar.

Arcatonští vlci neradi vyznávají správné morální jednání a nejspíše je jim cizí i většina kladných vlastností. Je to z velké části útvar plný darebáků, zločinců, vrahů a mohli bychom pokračovat dále. Na druhou stranu je zde malá kapka naděje v početné smečce Lunar, která je až protipólem a přirozenou nemesis Arcatonu. Smečky spolu samozřejmě soupeří a chovají k sobě zášť. Zdá se to jako klasický pohádkový příběh, a taky i možná je, jen přidejte trochu více krve a mrtvých těl. Doufám, že jste se nezalekli a stále máte odvahu se do města přijet na vlastní oči podívat.

ADMIN TÝM

Na této rpg v průběhu času pracovalo spousty lidí. Dík rozhodně nepatří jen adminům Gipi a Arwen, ale i hráčům, jak stálým tak i bývalým, kteří se společně podíleli na vývoji této rpg, která si prošla již mnohým. 

Samotná rpg vznikla 26.10. 2016 ještě na Blogu.cz a je jedinou rpg na česko-slovenské scéně, která se věnuje samostatnému tématu vlkodlaků.

Poslední aktualizace: 24.07. 2021

POČASÍ

Nastává letní období, kdy se počasí bude potýkat s občasnými bouřkami, ale také až s extrémními vedry, proto je potřeba dodržovat pitný režim. 

Teplota se ve dne pohybuje mezi 25° až 30° Celsia. Moře či Aquaparky jsou ideální na osvěžení. V noci naopak teplota klesá pod dvacet stupňů a při deštivých dnech to může být i na lehčí mikinu.